Nedis Bluetooth-høyttaler er en kompakt og bærbar høyttaler for deg som vil ha kraftfull lyd i et lettplassert format. Med 40 W toppeffekt, vevd stofffinish og elastisk bærehåndtak passer den godt både hjemme, utendørs og på farten.
Høyttaleren bruker Bluetooth 5.4 for en stabil trådløs tilkobling til mobil, nettbrett eller datamaskin. Etter første parkobling kan den koble til automatisk, noe som gjør det enkelt å raskt komme i gang med musikken igjen.
For en større lydopplevelse har høyttaleren støtte for True Wireless Stereo. Det betyr at to kompatible høyttalere kan pares for et bredere lydfelt og høyere samlet effekt.
I tillegg til Bluetooth kan du spille musikk via USB eller microSD-kort med støtte for opptil 32 GB. Det gjør høyttaleren praktisk også når du vil spille musikk uten å være avhengig av en tilkoblet enhet.
Det innebygde oppladbare batteriet gir opptil 6 timers spilletid. Lading skjer via USB-C og tar opptil cirka 2 timer. Høyttaleren har også kontrollknapper for musikkstyring og LED-belysning som kan skape ekstra stemning.
Spesifikasjoner:
I pakken:
Høyttaleren bruker Bluetooth 5.4 for en stabil trådløs tilkobling til mobil, nettbrett eller datamaskin. Etter første parkobling kan den koble til automatisk, noe som gjør det enkelt å raskt komme i gang med musikken igjen.
For en større lydopplevelse har høyttaleren støtte for True Wireless Stereo. Det betyr at to kompatible høyttalere kan pares for et bredere lydfelt og høyere samlet effekt.
I tillegg til Bluetooth kan du spille musikk via USB eller microSD-kort med støtte for opptil 32 GB. Det gjør høyttaleren praktisk også når du vil spille musikk uten å være avhengig av en tilkoblet enhet.
Det innebygde oppladbare batteriet gir opptil 6 timers spilletid. Lading skjer via USB-C og tar opptil cirka 2 timer. Høyttaleren har også kontrollknapper for musikkstyring og LED-belysning som kan skape ekstra stemning.
Spesifikasjoner:
- Bluetooth-versjon: 5.4
- Bluetooth-rekkevidde: Opptil 10 m
- Høyttalerens toppeffekt: 40 W
- Høyttaler RMS: 20 W
- Lydutgang: Mono
- Høyttalerkanaler: 1.0
- Frekvensområde: 30 Hz - 20 kHz
- Signal-til-støy-forhold: 80 dB
- Batterikapasitet: 2000 mAh
- Batteritid: Opptil 6 timer
- Ladetid: Opptil 2 timer
- Inspenning: 5 V DC
- Inngangsstrøm: 1,5 A
- Vannmotstand: IPX4
- Minnekort og USB: microSD-kort og USB-minne opptil 32 GB
- Funksjoner: TWS, kontrollknapper, LED-belysning
- Innebygd mikrofon: Nei
- Powerbank-funksjon: Nei
- Materiale: ABS
I pakken:
- Bluetooth-høyttaler
- USB-C til USB-ladekabel, 0,50 m
- Hurtigstartguide
| Passer: | Mobil, nettbrett og datamaskin med Bluetooth |
| Farge: | Oransje, svart |
| Anslutning: | Bluetooth 5.4, USB-C, USB-A, microSD |
| Mål: | 170 x 120 x 105 mm |
| Vekt: | 758 g |
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
Attributt
| Bluetooth: | Ja |
| Effekt: | 40 W |
| Farge: | Oransje, Svart |
| Mikrofon: | Nei |
| RGB: | Ja |
| Utendørs bruk: | Ja |
| Vanntett: | Ja |
| Vekt: | 758 g |
| Wifi: | Nei |