Nedis Bluetooth-høyttaler er en bærbar høyttaler for deg som vil ha kraftfull lyd i et format som er enkelt å ta med. Med 60 W toppeffekt, stereolyd og vevd stofffinish passer den både hjemme, utendørs og på farten.
Høyttaleren bruker Bluetooth 5.4 for stabil trådløs avspilling fra mobil, nettbrett eller PC. Etter første parkobling kan den koble til automatisk igjen, slik at du raskt kan fortsette å lytte uten ekstra trinn.
For større lydopplevelse har høyttaleren støtte for True Wireless Stereo. Det gjør at to kompatible høyttalere kan pares sammen for bredere lydscene og høyere samlet effekt.
I tillegg til Bluetooth kan du spille av musikk via USB, microSD-kort eller AUX. Det gir fleksibel avspilling også når du vil bruke lagrede musikkfiler eller koble til en ekstern lydkilde med kabel.
Det innebygde oppladbare batteriet gir opptil 6 timers spilletid. Lading skjer via USB-C og tar opptil cirka 3 timer. Høyttaleren har også kontrollknapper for musikkstyring og LED-belysning som kan skape ekstra stemning.
Spesifikasjoner:
I pakken:
Høyttaleren bruker Bluetooth 5.4 for stabil trådløs avspilling fra mobil, nettbrett eller PC. Etter første parkobling kan den koble til automatisk igjen, slik at du raskt kan fortsette å lytte uten ekstra trinn.
For større lydopplevelse har høyttaleren støtte for True Wireless Stereo. Det gjør at to kompatible høyttalere kan pares sammen for bredere lydscene og høyere samlet effekt.
I tillegg til Bluetooth kan du spille av musikk via USB, microSD-kort eller AUX. Det gir fleksibel avspilling også når du vil bruke lagrede musikkfiler eller koble til en ekstern lydkilde med kabel.
Det innebygde oppladbare batteriet gir opptil 6 timers spilletid. Lading skjer via USB-C og tar opptil cirka 3 timer. Høyttaleren har også kontrollknapper for musikkstyring og LED-belysning som kan skape ekstra stemning.
Spesifikasjoner:
- Bluetooth-versjon: 5.4
- Bluetooth-rekkevidde: Opptil 10 m
- Høyttalerens toppeffekt: 60 W
- Høyttaler RMS: 30 W
- Lydutgang: Stereo
- Høyttalerkanaler: 2.0
- Frekvensområde: 30 Hz - 20 kHz
- Signal-til-støyforhold: 80 dB
- Batterikapasitet: 2000 mAh
- Batteritid: Opptil 6 timer
- Ladetid: Opptil 3 timer
- Inngangsspenning: 5 V DC
- Inngangssstrøm: 1,5 A
- Vannmotstand: IPX4
- Minneskort og USB: microSD-kort og USB-minne opptil 32 GB
- Funksjoner: TWS, kontrollknapper, LED-belysning
- Innebygd mikrofon: Nei
- Powerbank-funksjon: Nei
- Materiale: ABS
- Vekt: 1150 g
I pakken:
- Bluetooth-høyttaler
- USB-C til USB-ladekabel, 0,50 m
- Hurtigstartguide
| Passer: | Mobil, nettbrett og PC med Bluetooth |
| Farge: | Oransje, svart |
| Anslutning: | Bluetooth 5.4, USB-C, USB-A, AUX, microSD |
| Mål: | 230 x 120 x 105 mm |
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
Attributt
| Bluetooth: | Ja |
| Effekt: | 60 W |
| Farge: | Oransje, Svart |
| Mikrofon: | Nei |
| RGB: | Ja |
| Utendørs bruk: | Ja |
| Vanntett: | Ja |
| Vekt: | 1150 g |
| Wifi: | Nei |