Polar H10 er den mest nøyaktige pulsklokke i Polar Den måler puls med maksimal presisjon, uten forstyrrelser. Fungerer også med trust , ledende fitness apps og når du svømmer.
Koble H10 til Polar Beat, Polar er gratis trenings og fitness app, og få nøyaktig pulsmåling i sanntid direkte på din iPhone .
Liker ikke å trene med telefonen? Med Polar H10, registrer din trening uten å ha mobiltelefonen med deg, og deretter overføre pulsdata til Polar Beat i rha nd. Start en treningsøkt gjennom app, la telefonen ligge og kjøre trening.
Polar H10 er vanntett og sender pulsdata i vann av 5 kHz teknologi.
Hvis du ikke har en kompatibel Polar -Clock kan registrere pulsen av bassenget med Polar H10 og etter økten overføre pulsdata til gratis app Polar Beat på iPhone .
Med pulsmåleren er Polar Pro stropp, en myk tekstilbelte med forbedrede elektroder som sikrer at hjertefrekvensen måles nøyaktig og uten forstyrrelser. Materialet er behagelig å bære og silikon trykk og den forbedrede spenne holder stroppen på plass.
Koble H10 til Polar Beat, Polar er gratis trenings og fitness app, og få nøyaktig pulsmåling i sanntid direkte på din iPhone .
Liker ikke å trene med telefonen? Med Polar H10, registrer din trening uten å ha mobiltelefonen med deg, og deretter overføre pulsdata til Polar Beat i rha nd. Start en treningsøkt gjennom app, la telefonen ligge og kjøre trening.
Polar H10 er vanntett og sender pulsdata i vann av 5 kHz teknologi.
Hvis du ikke har en kompatibel Polar -Clock kan registrere pulsen av bassenget med Polar H10 og etter økten overføre pulsdata til gratis app Polar Beat på iPhone .
Med pulsmåleren er Polar Pro stropp, en myk tekstilbelte med forbedrede elektroder som sikrer at hjertefrekvensen måles nøyaktig og uten forstyrrelser. Materialet er behagelig å bære og silikon trykk og den forbedrede spenne holder stroppen på plass.
| passer: | iPhone |
| farge: | svart |
| Bluetooth: | Ja |
| vanntett: | Ja |
| batteri: | CR2025 |
| batterilevetid: | 400 timer med BLE og 5 kHz overføring startes |
| Størrelsen på senderenheten: | 34 x 65 x 10 mm |
| vekt: | senderenheten 21 g, 39 g belte |
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse