Streetz S400 er en bærbar Bluetooth-høyttaler for deg som vil ha kraftfull lyd i et robust og lettplassert format. Med 20 W effekt, IPX7-klassifisering og flere tilkoblingsmuligheter passer den godt både hjemme, ute og på farten.
Høyttaleren kobles trådløst via Bluetooth 5.0 med en rekkevidde på opptil 10 meter. Du kan også spille musikk via microSD-kort eller koble en lydkilde med vanlig 3,5 mm lydkabel.
Streetz S400 er utstyrt med to høyttalerelementer på 10 W hver, noe som gir kraftfull lyd i et kompakt format. Det innebygde Li-ion-batteriet gir opptil 8,5 timers musikkavspilling og opptil 11 timers taletid.
Med IPX7-klassifisering er høyttaleren beskyttet mot vann, noe som gjør den praktisk å bruke på stranden, i hagen eller andre miljøer hvor den kan utsettes for fuktighet. Den har også innebygd mikrofon for handsfree-samtaler.
Høyttaleren støtter True Wireless Sound, noe som gjør at to høyttalere av samme modell kan pares sammen og brukes som et trådløst 2.0-system. Den har også støtte for stemmeassistent og slår seg automatisk av etter 10 minutters inaktivitet.
Spesifikasjoner:
I forpakningen:
Høyttaleren kobles trådløst via Bluetooth 5.0 med en rekkevidde på opptil 10 meter. Du kan også spille musikk via microSD-kort eller koble en lydkilde med vanlig 3,5 mm lydkabel.
Streetz S400 er utstyrt med to høyttalerelementer på 10 W hver, noe som gir kraftfull lyd i et kompakt format. Det innebygde Li-ion-batteriet gir opptil 8,5 timers musikkavspilling og opptil 11 timers taletid.
Med IPX7-klassifisering er høyttaleren beskyttet mot vann, noe som gjør den praktisk å bruke på stranden, i hagen eller andre miljøer hvor den kan utsettes for fuktighet. Den har også innebygd mikrofon for handsfree-samtaler.
Høyttaleren støtter True Wireless Sound, noe som gjør at to høyttalere av samme modell kan pares sammen og brukes som et trådløst 2.0-system. Den har også støtte for stemmeassistent og slår seg automatisk av etter 10 minutters inaktivitet.
Spesifikasjoner:
- Modell: CM767
- Bluetooth-versjon: 5.0
- Trådløs rekkevidde: Opptil 10 m
- Effekt: 20 W, 2 x 10 W
- Impedans: 4 Ω
- Max SPL: 90 dB
- Frekvensområde: 20 Hz - 20 kHz
- Batteri: Li-ion
- Musikkavspilling: Opptil 8,5 timer
- Samtaletid: Opptil 11 timer
- Ladetid: Cirka 3 timer
- Vannbestandighet: IPX7
- Minnekort: microSD/TF-kort opptil 128 GB
- Lydinngang: 3,5 mm AUX
- Funksjoner: TWS, innebygd mikrofon, handsfree, stemmeassistent, automatisk avstenging
- Vekt: 0,55 kg
I forpakningen:
- Streetz S400 Bluetooth-høyttaler
- USB-C-ladekabel
- Brukermanual
| Passer: | Mobil, nettbrett og PC med Bluetooth |
| Farge: | Svart |
| Anslutning: | Bluetooth 5.0, AUX, microSD/TF-kort, USB-C |
| Mått: | 82 x 190 x 90 mm |
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
Attributt
| Bluetooth: | Ja |
| Effekt: | 20 W |
| Farge: | Svart |
| Mikrofon: | Ja |
| RGB: | Nei |
| Utendørs bruk: | Ja |
| Vanntett: | Ja |
| Vekt: | 550 g |
| Wifi: | Nei |