Ved å blande funksjonalitet på farten med urban stil, er mini -serien full av sign tegn. Denne ryggsekken har en innovativ Multi-Fit-lomme i det polstrede laptoprommet, som trygt kan holde en rekke forskjellige størrelser, og er sign for å bære og beskytte bærbare datamaskiner mellom 12,5 og 15,6" med en betryggende tett passform.
Essential-ryggsekken har en betydelig mengde oppbevaring, inkludert dedikerte lommer og rom for tilbehøret ditt. Polstrede skulderstropper og ventilert ryggpolstring sørger for komfort selv når du bærer tung last.
Essential-ryggsekken har en betydelig mengde oppbevaring, inkludert dedikerte lommer og rom for tilbehøret ditt. Polstrede skulderstropper og ventilert ryggpolstring sørger for komfort selv når du bærer tung last.
- For datamaskiner mellom 12,5 og 15,6"
- Polstret og justerbart laptoplomme
- Mindre rom for tilbehøret ditt
- Komfortable skulderstropper
- Bærehåndtak
| Passer inn: | Macbook eller andre bærbare datamaskiner |
| Farge: | Svart / grå |
| Maksimal størrelse på laptoprom: | 30,5 x 15 x 47 cm |
| Ytre dimensjoner: | 37 x 19 x 47 cm |
| Volum: | 20 liter |
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
Attributt
| Farge: | Svart |
| Vekt: | 780 g |
| Vanntett: | Nei |
| Skulderreim: | Ja |
| Håndtak: | Ja |