Wenger Carbon-ryggsekk tar deg og din trust dit du trenger det med overlegen komfort. Vesken har et polstret rom for Macbook Pro 15/16, plass til annen pakking og lett tilgjengelige ytre rom.
Takket være den stabiliserende basen er denne vesken stabil, uansett om du er på kontoret eller venter på flyplassterminalen. Justerbare skulderstropper og et behagelig grep garanterer en enkel reise.
Takket være den stabiliserende basen er denne vesken stabil, uansett om du er på kontoret eller venter på flyplassterminalen. Justerbare skulderstropper og et behagelig grep garanterer en enkel reise.
- 30 liter
- Rom for Macbook Pro 15/16
- Stabil bunn
- Smarte ytterlommer
- Baa rha ndtag
- Justerbare skulderstropper
- Stropp til rullesekk
| Passer inn: | Macbook Pro 15/16 |
| Farge: | Svart |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 29 x 34 x 50 cm |
| Vekt: | 1,5 kg |
Dette produktet passer til følgende enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også fungere sammen med andre. Ikke sikker? Kontakt oss!
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
Attributt
| Farge: | Svart |
| Vekt: | 1500 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vanntett: | Nei |
| Skulderreim: | Ja |
| Håndtak: | Ja |