Denne ryggsekken tilbyr uovertruffen teknologi, god komfort og stilig oppbevaring. Vesken har et polstret rom til Macbook, en lomme til iPad og plass til annen pakking.
Takket være den stabiliserende basen er denne vesken stabil, uansett om du er på kontoret eller venter på flyplassterminalen.
Justerbare skulderstropper og et behagelig grep garanterer en enkel reise.
Takket være den stabiliserende basen er denne vesken stabil, uansett om du er på kontoret eller venter på flyplassterminalen.
Justerbare skulderstropper og et behagelig grep garanterer en enkel reise.
- Rom for Macbook Pro 15/16
- Lomme for iPad opptil 10 "
- Ytre rom med glidelås
- Baa rha ndtag
- Justerbare skulderstropper
- Stropp til rullesekk
| Passer inn: | Macbook Pro 15/16, iPad opptil 10 " |
| Farge: | Svart |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 21 x 34 x 45 cm |
| Vekt: | 1000 gram |
Dette produktet passer til følgende enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også fungere sammen med andre. Ikke sikker? Kontakt oss!
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
Attributt
| Farge: | Svart |
| Vekt: | 1000 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vanntett: | Nei |
| Skulderreim: | Ja |
| Håndtak: | Ja |