Ryggsekk fra Wenger som er full av smarte løsninger. Vesken har et polstret rom til Macbook, en lomme til iPad og plass til annen pakking.
Takket være den stabiliserende basen er denne vesken stabil, uansett om du er på kontoret eller venter på flyplassterminalen. Justerbare skulderstropper og et behagelig grep garanterer en enkel reise.
Takket være den stabiliserende basen er denne vesken stabil, uansett om du er på kontoret eller venter på flyplassterminalen. Justerbare skulderstropper og et behagelig grep garanterer en enkel reise.
- 23 liter
- Polstret rom for datamaskiner opp til 17 "
- Lomme for iPad opptil 10 "
- Stabil bunn
- Justerbare skulderstropper
- Håndtak
- Stropp til rullesekk
| Passer inn: | Datamaskiner opp til 17 ", iPad opp til 10" |
| Farge: | Svart blå |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 28 x 37 x 47 cm |
| Vekt: | 1,6 kg |
Dette produktet passer til følgende enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også fungere sammen med andre. Ikke sikker? Kontakt oss!
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
Attributt
| Farge: | Svart |
| Vekt: | 1600 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vanntett: | Nei |
| Skulderreim: | Ja |
| Håndtak: | Ja |