Denne klassiske PC-vesken tilbyr uovertruffen teknologi, god komfort og stilig oppbevaring. Vesken har et polstret rom til Macbook og to små ytre rom.
Den justerbare skulderstroppen og det komfortable håndtaket gjør vesken behagelig å bære hele dagen.
Den justerbare skulderstroppen og det komfortable håndtaket gjør vesken behagelig å bære hele dagen.
- 10 liter
- Passer til bærbare datamaskiner opptil 15,6 "
- To små ytterrom
- Polstret, mykt innvendig
- STA ngs Zip
- Avtakbar skulderstropp
- Baa rha ndtag
- Stropp til rullesekk
| Passer inn: | Macbook Pro 15/16 |
| Farge: | Svart |
| Materiale: | Nylon |
| Måle: | 14 x 41 x 31 cm |
| Vekt: | 1,2 kg |
Dette produktet passer til følgende enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også fungere sammen med andre. Ikke sikker? Kontakt oss!
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
- Mac »
Attributt
| Farge: | Svart |
| Vekt: | 1200 g |
| Vanntett: | Nei |
| Skulderreim: | Ja |
| Håndtak: | Ja |