Denne klassiske PC-vesken tilbyr uovertruffen teknologi, god komfort og stilig oppbevaring. Vesken har et polstret rom for Macbook, plass til annen pakking og et spesielt rom for papirene og mappene. Den justerbare skulderstroppen og det komfortable håndtaket garanterer en enkel reise.
- 19 liter
- Polstret rom for 17 "bærbar PC
- Justerbar skulderrem
- Håndtak
- Stropp til rullesekk
| Passer inn: | Datamaskiner opptil 17 " |
| Farge: | Svart |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 21 x 42 x 32 cm |
| Vekt: | 1,3 kg |
Dette produktet passer til følgende enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også fungere sammen med andre. Ikke sikker? Kontakt oss!
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
- Mac »
Attributt
| Farge: | Svart |
| Vekt: | 1300 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vanntett: | Nei |
| Skulderreim: | Ja |
| Håndtak: | Ja |