Wenger Pillar Backpack tar deg og din trust dit du trenger det med overlegen komfort. Vesken har et polstret rom for bærbare datamaskiner opp til 16 ", plass til annen emballasje og smart oppbevaring for andre eiendeler.
Takket være den stabiliserende basen er denne vesken stabil, uansett om du er på kontoret eller venter på flyplassterminalen. Justerbare skulderstropper og et behagelig grep garanterer en enkel reise.
Takket være den stabiliserende basen er denne vesken stabil, uansett om du er på kontoret eller venter på flyplassterminalen. Justerbare skulderstropper og et behagelig grep garanterer en enkel reise.
- 25 liter
- Polstret rom for bærbar PC opp til 16 "
- Smart lagring
- Justerbare skulderstropper
- Håndtak
- Stropp til rullesekk
| Passer inn: | Macbook Pro 15/16 eller andre bærbare datamaskiner opptil 16 " |
| Farge: | Svart / grå |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 25 x 38 x 48 cm |
| Vekt: | 1,1 kg |
Dette produktet passer til følgende enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også fungere sammen med andre. Ikke sikker? Kontakt oss!
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
Attributt
| Farge: | Svart |
| Vekt: | 1100 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vanntett: | Nei |
| Skulderreim: | Ja |
| Håndtak: | Ja |