Klassisk datasekk med hjul og teleskopisk håndtak. Perfekt når du reiser, både privat og med jobb!
Har tre romslige rom: ett for Macbook, et større rom for annen emballasje og ett for mindre tilbehør.
Har tre romslige rom: ett for Macbook, et større rom for annen emballasje og ett for mindre tilbehør.
- 24 liter
- Passer til bærbare datamaskiner opp til 17 "
- Ytre rom med smart oppbevaring
- Stort rom for annen pakking
- STA ngs Zip
- Baa rha ndtag
- To lett rullede, stille hjul
- Teleskopisk håndtak
| Passer inn: | Bærbare datamaskiner opp til 17 " |
| Farge: | Svart |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 25 x 42 x 35 cm |
| Vekt: | 3,9 kg |
Dette produktet passer til følgende enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også fungere sammen med andre. Ikke sikker? Kontakt oss!
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
Attributt
| Farge: | Svart |
| Vekt: | 3900 g |
| Vanntett: | Nei |
| Skulderreim: | Nei |
| Håndtak: | Ja |