Dicota Multi Plus Scale er et datasett som er laget av god samvittighet, fordi posen er laget av resirkulert PET. En pose som er produsert for å være hyggelig for miljøet.
- Vesken er laget av 10 PET-flasker
- Fordi posen er laget av resirkulert PET, bidrar det til å spare ressurser
- Justerbar og avtagbar skulderrem
- Det er en bestemt tablettlomme opp til 10,5 "
- I datamaskinkassen er det monteringsrem for å holde datamaskinen på plass under transport
- Datamaskinen er polstret
- Stamme på baksiden av posen
- Polstret bærehåndtak og skulderrem
- Ha en lomme på forsiden av posen hvor du kan legge til forskjellige tilbehør som mobiltelefon, strømbank og lader
| Passer: | Macbook Pro 15 "og andre 15" datamaskiner |
| Materiale | Resirkulert polyetylentereftalat (PET) |
| Farge: | svart |
| Maksimale dimensjoner på datamaskinen: | 385 x 265 x 35 mm |
| Posens størrelse: | 415 x 310 x 85 mm |
| Vekt: | 840 gram |
Dette produktet passer til følgende enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også fungere sammen med andre. Ikke sikker? Kontakt oss!
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
- Mac »
Attributt
| Farge: | Svart |
| Vekt: | 840 g |
| Vanntett: | Nei |
| Skulderreim: | Ja |
| Håndtak: | Ja |