Ryggsekk fra Wenger som er full av smarte løsninger . Vesken har et justerbart, polstret rom for Macbook og deres nye SmartOrg- sign som lagrer dine hverdagslige gjenstander pent.
Takket være den stabiliserende basen er denne vesken stabil, uansett om du er på kontoret eller venter på flyplassterminalen. Justerbare skulderstropper og et behagelig grep garanterer en enkel reise.
Vesken er trust med en smart USB-kontakt som gjør det enkelt å lade enhetene når du er på farten. Koble til en Powerbank og en ladekabel, så er du i gang (ikke inkludert).
Takket være den stabiliserende basen er denne vesken stabil, uansett om du er på kontoret eller venter på flyplassterminalen. Justerbare skulderstropper og et behagelig grep garanterer en enkel reise.
Vesken er trust med en smart USB-kontakt som gjør det enkelt å lade enhetene når du er på farten. Koble til en Powerbank og en ladekabel, så er du i gang (ikke inkludert).
- 25 liter
- Justerbart laptoprom 14-16 "
- Stabil bunn
- USB-port for lading
- Justerbare skulderstropper
- Håndtak
- Stropp til rullesekk
| Passer inn: | Macbook Pro 15/16 eller andre bærbare datamaskiner mellom 14-16 " |
| Farge: | Svart |
| Materiale: | Polyester |
| Måle: | 24 x 37 x 48 cm |
| Vekt: | 1,4 kg |
Dette produktet passer til følgende enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Det kan også fungere sammen med andre. Ikke sikker? Kontakt oss!
Anmeldelse (0):
Skriv en anmeldelse
Finnes i følgende kategori(er):
Attributt
| Farge: | Svart |
| Vekt: | 1400 g |
| Materialer: | Polyester |
| Vanntett: | Nei |
| Skulderreim: | Ja |
| Håndtak: | Ja |